725. Pandemia, której nie było
725. Pandemia, której nie było

725. Pandemia, której nie było

Ostrzeszów 29.06.2024

Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.

Komisarz rządu ds. zbadania zarządzania koronawirusem na Słowacji [Peter Kotlár] w imieniu swojego kraju sprzeciwił się porozumieniu WHO w sprawie pandemii. Teraz mówi komisji śledczej, że wkrótce przedstawi dowody na to, że pandemia nigdy nie istniała. Cytat z artykułu Przedstawiciel rządu Słowacji deklaruje: „Nie było pandemii” opublikowanego we wtorek na Apollo-news.net – źródło.

Przedstawiciel rządu ds. dochodzenia w sprawie środków koronnych wyjaśnił, dlaczego postąpił w ten sposób, następującymi słowami: „Pod koniec mojego śledztwa, które przedstawię we wrześniu, istnieją na to wyraźne dowody, w tym w odniesieniu do znaczenia pandemia, zapadalność i inne mierzalne parametry, »że na Słowacji nie było pandemii«.

Coraz więcej ludzi dochodzi do wniosku, że korona była testem na reakcje społeczeństw w przypadku narzucania praw ograniczających krwawo wywalczoną przez kilka ostatnich wieków wolność. Ci z nas, którzy mają mniej niż 85 lat – czyli większość – mieli to szczęście przeżyć całe życie bez potrzeby chowania się w bunkrze przed spadającymi z nieba pociskami i bombami.

Nie doceniamy wartości, jaką niesie ze sobą wolność. Ona po prostu była w mniejszym, czy większym stopniu odczuwalna, zależnie od położenia geograficznego w stosunku do żelaznej kurtyny. Jaka by nie była wolność w totalitarnym systemie państw Układu Warszawskiego, nie było wtedy technicznych możliwości tworzenia otwartych więzień nazywanych dzisiaj 15-minutowymi miastami. Jestem przekonany, że gdyby takie możliwości był dostępne, to by je z pewnością wprowadzono. Możemy to zaobserwować na przykładzie Państwa Środka i jego polityki wobec własnej ludności.

Swoją drogą… Ci sami idioci, którzy teraz wierzą w zwycięstwo z Rosją, jeszcze do niedawna wierzyli w „skuteczną i bezpieczną szczepionkę”.

Dlaczego ludzie boją się wolności? Boją się podejmowania decyzji i co jeszcze gorsze ponoszenia za te decyzje konsekwencji. Wolą ponosić konsekwencje błędów osób trzecich, bo wtedy mogą wskazać palcem, kto zawinił.

20 sekund wystarczy, by pokazać, jak zachowuje się większość wyborców.

Autor artykułu Marek Wójcik

Żeby pisać komentarze trzeba się zarejestrować. Chętnych proszę o krótkiego maila z informacją, kiedy mam otworzyć możliwość zarejestrowania. Ze względu na zmasowane ataki hakerskie zostałem zmuszony do zablokowania tej funkcji.
Mail: worldscam3@gmail.com

<Jeśli podoba Wam się to, co piszę, bardzo pomogłoby dalszemu rozpowszechnianiu tych artykułów, gdybyście je udostępniali Waszym znajomym na mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz