Niezależne wiadomości i informacje

Na naszych oczach rozgrywa się kolejne ludobójstwo, o którym media nie chcą relacjonować.

Na naszych oczach rozgrywa się kolejne ludobójstwo, o którym media nie chcą relacjonować.

U młodych ludzi – w wieku 20, 30 i 40 lat – rozwijają się agresywne i szybko rozwijające się „turbo nowotwory”. Kanadyjski lekarz William Makis, który w swojej karierze zdiagnozował około 20 000 przypadków raka, mówi: „Nigdy nie widziałem czegoś takiego.

U kobiet po 20. roku życia diagnozuje się raka piersi w IV stadium. U mężczyzn i kobiet w wieku od 20 do 30 lat diagnozuje się raka okrężnicy w stadium IV. Białaczka, która kończy się śmiercią w ciągu kilku dni lub nawet godzin od diagnozy. Chłoniaki, które w ciągu kilku miesięcy kończą się śmiercią. „Nigdy wcześniej nie widziałem czegoś takiego” – podkreśla onkolog w rozmowie z Jimem Fergusonem.

Makis zauważył, że u stosunkowo młodych lekarzy nagle zaczęły pojawiać się niezwykle agresywne nowotwory. U trzydziestokilkuletniego lekarza zdiagnozowano raka żołądka w IV stopniu zaawansowania. Zmarł w ciągu roku. Młodzi ludzie w wieku 20 i 30 lat z bardzo rzadkimi guzami mózgu. We wszystkich przypadkach stadium IV i we wszystkich przypadkach śmiertelne w ciągu kilku miesięcy.

„Nigdy nie widziałem, żeby rak zachowywał się w ten sposób. Rosną szybko i stają się zauważalne dopiero późno” – mówi Makis.

W Kanadzie jest około 100 000 lekarzy. Onkolog szacuje, że 99,9 procent z nich jest „zaszczepionych” przeciwko koronie.

Dochodzi do kolejnego ludobójstwa, o którym media nie chcą pisać. Osoby dotknięte chorobą nadal proszone są o przyjmowanie większej ilości tego, co jest przyczyną ludobójstwa. To ciche ludobójstwo. Żadnych bomb. Tylko igły.