Lądek Zdrój 23.6.2023
Cały blog jako bezpłatny eBook w formacie pdf.
Alzheimer i autyzm: aluminium główną przyczyną? Prof. Christopher Exley spędził ponad 30 lat, badając wpływ tego metalu na ludzi. Opublikował ponad 200 artykułów na ten temat, ale instytucje służby zdrowia nie wykazały zainteresowania wysoce wybuchowymi wynikami. Wręcz przeciwnie, fundusze na badania zostały nawet odcięte. Jak myślisz, kto za tym wszystkim stoi? Źródło.
Wodorotlenek glinu – związek na bazie aluminium, jest stosowany w szczepionkach jako tzw. adiuwant. Jest to substancja służąca do wzmocnienia poszczepiennej odpowiedzi odpornościowej. Dodatkowo glin dostaje się do organizmu, jeśli używa się aluminiowych garnków, lekkich patelni, powszechnie używanych puszek, pokrytych od wewnątrz warstwą aluminium opakowań spożywczych (na przykład zupy w proszku), a także folii aluminiowej stosowanej do pieczenia, lub pakowania kanapek.
Profesor Christopher Exley, o którym mowa w powyższym filmie, jest znanym w środowisku naukowym biologiem, który wiele lat poświęcił badaniu wpływu tego pierwiastka (aluminium) na zdrowie człowieka. Jego badania wykazały poważne zwiększenie stężenia glinu w mózgach osób chorych na Alzheimera, autyzm oraz stwardnienie rozsiane.
Autor artykułu Marek Wójcik